+380 (66) 71... показати
Розробка, дизайну, логотипів ##от компании## Швидкий Арт Друк - ##фото## 1

Розробка, дизайну, логотипів

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
200 ₴

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата кур'єрові по м. Україна (Готівкою)
Оплата під час самовивезення по м. Виноградов
Контактна інформація
Телефони
+380 (66) 71... показати
Адреса
90300, Україна, Закарпатська обл., Виноградів, Франка 16 на мапі
Філії
Київ
Київ
Україна Закарпатська область Виноградов
+380 (66) 71... показати

Опис

«Графічний дизайн — це поєднання форми, кольору, шрифту, картинки і слова, яке змушує вас реагувати або відчувати щось.

На даний момент, графічний дизайн являється одним з найбільш затребуваних видів мистецтва. З графічними об'єктами ми стикаємося на кожному кроці протягом усього життя. Графіка присутня буквально скрізь — вдома, на вулиці, в общественных місцях.
Графічний дизайн сьогодні — один з найбільш перспективних напрямів. Складно знайті зараз сферу життя, де б графічний дизайн не був задіяний. Все, що оточує нас на вулицях, в магазинах, в транспорті, в офісах і учбових закладах, на телебаченні та в мережі Інтернет — скрізь можна побачити результат роботи графічних дизайнерів.
Графічний дизайн — це вид сучасного мистецтва, який полягає у створенні графічних об'єктів (листівок, логотипів, візиток, веб-сайтів) за допомогою різних видів графіки.
Головна ідея графічного дизайну — з'єднання єднати естетичні принципи і функціональні завдання в одному виконанні.
Словосполучення «графічний дизайн» зовсім недавно використовувалося по відношенню до друкарської продукції. Воно означало структуризацію й організацію друкарського тексту і зображень з метою інформування та розваги читачів. Для цього використовувалися різні графічні спосібі: лінії й штрихування, вензелі й різні прикрашені шрифти.

У сучасній графіці використовуються ті ж принципи ліній і штрихів — векторна графіка, кольорових плям — растрова графіка, а набір шрифтів величезний і можливості кольорових рішень необмежені. Для виконання застосовуються цифрові технології. Це полегшує процес, а вихідний продукт стає якіснішим.

Якщо говорити про графічний дизайн як про один з «помічників» рекламної кампанії, то слід виділити декілька основних напрямків:

  • графічний дизайн офісної продукції (дизайн візиток, бланків, конвертів, заставок на робочий стіл тощо);
  • графічний дизайн рекламної продукції (дизайн реклами в друкованих виданнях, дизайн зовнішньої реклами, графічний дизайн плакатів, презентацій);
  • графічний дизайн поліграфічної продукції (дизайн каталогів, флаєрів, листівок, буклетів);
  • графічний дизайн сувенірної продукції (дизайн листівок, календарів, блокнотів, ручок, чашок, прапорців тощо).

До основних розробок графічного дизайну також відносяться основні елементи фірмового (корпоративного) стилю компанії — логотип, торговий знак, фірмовий персонаж тощо. Замовити будь-який з вище перерахованих видів дизайну можна у ШВИДКИЙ АРТ-ДРУК

Якщо у вас серйозні плани на розвиток власного бізнесу, не намагайтеся зробити логотип самостійно або замовити якомога дешевше у знайомого дизайнера-фрілансера. Дизайн логотипів - це не тільки намалювати красиву картинку. Це продуманий осмислений спосіб лаконічно висловити суть і головну ідею компанії. Даний процес вимагає часу, знань і вміння правильно почут замовника.

Для початку варто визначити який логотип вам потрібен. Смороду бувають 3 видів:

  • Графічне лого - це унікальний товарний знак, що складається з візуальних елементів.
  • Текстове лого - назва фірми, що складається тільки з тексту.
  • Комбіноване лого. Складається з товарного знаку і тексту. Найбільш часто використовується саме цей варіант, оскільки текст відразу розшифровує графічні елементи і дозволяє клієнтові швидше зрозуміти, чим компанія займається.

Розробка логотипу - творчий процес створення візуального образу і втілення ідей та планів замовника. Тому перед розробкою варто якомога детальніше обговорити ваші ідеї і міркування з дизайнером, який буде займатися створенням вашого логотипу.

Тобто спочатку вам потрібно зробити дві речі:

  1. Знайте хорошу перевірену компанію, яка якісно і в обумовлені терміни розробить дизайн логотипу.
  2. Далі слідує процес спілкування з фахівцем, щоб він міг краще зрозуміти ваші потреби і надати саме той варіант, який вам сподобається.

Більше товарів і послуг на svudkujartdruk.com.ua.

За більш детальною інформацією звертайтеся за номерами телефонів:

📲0667197501

Прорахунок та консультація безкоштовні

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Подібні послуги