+380 (66) 71... показати
Розробка, дизайну, логотипів
Розробка, дизайну, логотипів ##от компании## Швидкий Арт Друк - ##фото## 1

Розробка, дизайну, логотипів

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
200 ₴
Під замовлення

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата кур'єрові по м. Україна (Готівкою)
Оплата під час самовивезення по м. Виноградов
Контактна інформація
Телефони
+380 (66) 71... показати
Адреса
90300, Україна, Закарпатська обл., Виноградів, Франка 16 на мапі
Філії
Київ
Київ
Україна Закарпатська область Виноградов
+380 (66) 71... показати

Опис

«Графічний дизайн — це поєднання форми, кольору, шрифту, картинки і слова, яке змушує вас реагувати або відчувати щось.

На даний момент, графічний дизайн являється одним з найбільш затребуваних видів мистецтва. З графічними об'єктами ми стикаємося на кожному кроці протягом усього життя. Графіка присутня буквально скрізь — вдома, на вулиці, в общественных місцях.
Графічний дизайн сьогодні — один з найбільш перспективних напрямів. Складно знайті зараз сферу життя, де б графічний дизайн не був задіяний. Все, що оточує нас на вулицях, в магазинах, в транспорті, в офісах і учбових закладах, на телебаченні та в мережі Інтернет — скрізь можна побачити результат роботи графічних дизайнерів.
Графічний дизайн — це вид сучасного мистецтва, який полягає у створенні графічних об'єктів (листівок, логотипів, візиток, веб-сайтів) за допомогою різних видів графіки.
Головна ідея графічного дизайну — з'єднання єднати естетичні принципи і функціональні завдання в одному виконанні.
Словосполучення «графічний дизайн» зовсім недавно використовувалося по відношенню до друкарської продукції. Воно означало структуризацію й організацію друкарського тексту і зображень з метою інформування та розваги читачів. Для цього використовувалися різні графічні спосібі: лінії й штрихування, вензелі й різні прикрашені шрифти.

У сучасній графіці використовуються ті ж принципи ліній і штрихів — векторна графіка, кольорових плям — растрова графіка, а набір шрифтів величезний і можливості кольорових рішень необмежені. Для виконання застосовуються цифрові технології. Це полегшує процес, а вихідний продукт стає якіснішим.

Якщо говорити про графічний дизайн як про один з «помічників» рекламної кампанії, то слід виділити декілька основних напрямків:

 • графічний дизайн офісної продукції (дизайн візиток, бланків, конвертів, заставок на робочий стіл тощо);
 • графічний дизайн рекламної продукції (дизайн реклами в друкованих виданнях, дизайн зовнішньої реклами, графічний дизайн плакатів, презентацій);
 • графічний дизайн поліграфічної продукції (дизайн каталогів, флаєрів, листівок, буклетів);
 • графічний дизайн сувенірної продукції (дизайн листівок, календарів, блокнотів, ручок, чашок, прапорців тощо).

До основних розробок графічного дизайну також відносяться основні елементи фірмового (корпоративного) стилю компанії — логотип, торговий знак, фірмовий персонаж тощо. Замовити будь-який з вище перерахованих видів дизайну можна у ШВИДКИЙ АРТ-ДРУК

Якщо у вас серйозні плани на розвиток власного бізнесу, не намагайтеся зробити логотип самостійно або замовити якомога дешевше у знайомого дизайнера-фрілансера. Дизайн логотипів - це не тільки намалювати красиву картинку. Це продуманий осмислений спосіб лаконічно висловити суть і головну ідею компанії. Даний процес вимагає часу, знань і вміння правильно почут замовника.

Для початку варто визначити який логотип вам потрібен. Смороду бувають 3 видів:

 • Графічне лого - це унікальний товарний знак, що складається з візуальних елементів.
 • Текстове лого - назва фірми, що складається тільки з тексту.
 • Комбіноване лого. Складається з товарного знаку і тексту. Найбільш часто використовується саме цей варіант, оскільки текст відразу розшифровує графічні елементи і дозволяє клієнтові швидше зрозуміти, чим компанія займається.

Розробка логотипу - творчий процес створення візуального образу і втілення ідей та планів замовника. Тому перед розробкою варто якомога детальніше обговорити ваші ідеї і міркування з дизайнером, який буде займатися створенням вашого логотипу.

Тобто спочатку вам потрібно зробити дві речі:

 1. Знайте хорошу перевірену компанію, яка якісно і в обумовлені терміни розробить дизайн логотипу.
 2. Далі слідує процес спілкування з фахівцем, щоб він міг краще зрозуміти ваші потреби і надати саме той варіант, який вам сподобається.

  Більше товарів і послуг на svudkujartdruk.com.ua.

  За більш детальною інформацією звертайтеся за номерами телефонів:

  📲0667197501

  Прорахунок та консультація безкоштовні

  Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Подібні товари